Hlasování

Prémiový Večerníček naživo

večerníčci

Který z letošních Večerníčků naživo by se měl stát posledním “knihohraním” tohoto léta?

Každé úterý jsme se o letních prázdninách scházeli v 17 hod. na velké křižovatce v třineckém lesoparku, kde jsme my, knihoherci a kamarádi knihovny, dětem četli a hráli podle knížek. Naším cílem bylo doporučit rodinám s dětmi kvalitní příběhy, které stojí za přečtení.

Našli jste si cestu k některé z propagovaných knížek? Který příběh by se měl stát posledním prémiovým Večerníčkem tohoto léta?

Pro připomenutí si prohlédněte fotoalba z jednotlivých Večerníčků na našem Facebooku nebo si prohlédněte večerníčkovské Knihy týdne na našem Instagramu.

Hlasování bylo ukončeno v neděli 20. 8. ve 23:59.

PRÉMIOVÝM VEČERNÍČKEM NAŽIVO LETOŠNÍHO LÉTA SE STÁVÁ…

Kdo si prdnul u dvora

V úterý 22. 8. v 17:00 na velké křižovatce lesoparku znovu objasníme záhadu, kdo si prdnul u dvora! Přijďte si užít poslední Večerníček tohoto léta.

knihoherci - kdo si prdnul u dvora