Návod na e-knihy

Jak si půjčit e-knihu krok za krokem

Novinka! E-knihy z Městské knihovny v Praze

volně dostupné eknihy

UPOZORNĚNÍ

eReading se sloučil s Palmknihami. Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz.

Palmknihy (eReading):

Vypůjčené e-knihy lze číst POUZE pomocí chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem iOS a Android nebo na čtečkách eReading.cz. Je potřeba si zřídit účet a stáhnout aplikaci ke čtení. Lze si vypůjčit max. 3 e-knihy najednou.

Flexibooks:

Vypůjčené e-knihy lze číst pomocí chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem iOS a Android nebo na PC s operečním systémem Microsoft Windows. Je potřeba si zřídit účet a stáhnout aplikaci ke čtení. Lze si vypůjčit max. 2 e-knihy najednou.

 

Abyste si mohli e-knihy prostřednictvím třinecké knihovny stáhnout, musíte splňovat tyto podmínky:

– být čtenářem třinecké knihovny se zaplaceným registračním poplatkem

e-mail, který jste poskytnuli knihovně při registraci, se musí shodovat s e-mailem, jež použijete zároveň pro založení účtu u eReadingu a Flexibooks

–  nemít dluh vůči knihovně

PROSÍM! Berme na vědomí, že e-výpůjčky hradí pro své čtenáře knihovna. Nejsou ZDARMA! Dobře si prosím předem promyslete kolik e-knih si na dané období vypůjčíte, abyste se svým „e-miláčkům“ stačili dostatečně věnovat.

 

Jak si půjčit e-knihy z nabídky Palmknihy (eReading):

návod eReading 01

Jak si půjčit e-knihy z nabídky Flexibooks:

návod Flexibooks 01návod Flexibooks 02návod Flexibooks 03návod Flexibooks 04návod Flexibooks 05návod Flexibooks 06návod Flexibooks 07návod Flexibooks 08