ZAVŘENO

Během státních svátků bude v knihovně zavřeno.

1.–2. května a 8.–9. května 2018
Ve výše uvedeném termínu bude knihovna zavřená
.
Během květnových státních svátků bude v knihovně zavřeno. Na úterní svátky pak navazují středy, kdy bývá knihovna zavřená také. Pokud budete potřebovat zakoupit různé druhy suvenýrů, vstupenek či jízdenek nebo budete potřebovat na malou chvíli využít veřejný internet,… – budou vám ve středy 2. a 9. května k dispozici naši kolegové z Infocentra Třinec.

Pokud budete potřebovat během těchto dvou dnů vrátit knihy, můžete je vracet vhozením do Knihožrouta, kterého najdete v rohu mezi hlavním vstupem a kavárnou. Další knížky si budete moci půjčit ve čtvrtky 3. a 10. května 2018, kdy bude knihovna otevřená podle standardní otevírací doby.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné májové dny.

Vaše Knihovna

P. S.: Pokud vám bude přece jen smutno, sledujte nás na facebook nebo instagram.
#knihovnatrinec #mámezavřeno #knihynepůjčujeme

zavřeno