Hlasování prémiový Večerníček naživo 2018

Prémiový Večerníček naživo 2018

večerníčci

Který z letošních Večerníčků naživo by se měl stát posledním “knihohraním” tohoto léta?

Každé úterý jsme se o letních prázdninách scházeli v 17 hod. na velké křižovatce v třineckém lesoparku, kde jsme my, knihoherci a kamarádi knihovny, dětem četli a hráli podle knížek. Naším cílem bylo doporučit rodinám s dětmi kvalitní příběhy, které stojí za přečtení.

Našli jste si cestu k některé z propagovaných knížek? Který příběh by se měl stát posledním prémiovým Večerníčkem tohoto léta?

Pro připomenutí si prohlédněte fotoalba z jednotlivých Večerníčků na našem Facebooku nebo si prohlédněte večerníčkovské Knihy týdne na našem Instagramu.

PRÉMIOVÝM VEČERNÍČEK NAŽIVO 2018

se stává….

OBEJMI MĚ, PROSÍM

prémiový večerníček naživo 2018 obejmi mě prosím