Knihovna se připojí ke Dni pro rodinu

Sobota bude v Třinci patřit rodinám a my se připojíme k programu

Přestože aktuální situace nepřeje organizování akcí, se statutární město Třinec rozhodlo uspořádat 15. ročník Dne pro rodinu. Program přizpůsobilo opatřením a zapojené organizace v sobotu 16. května nabídnou program, u kterého se malí ani velcí určitě nudit nebudou.

Procházka i scénické čtení

Knihovna Třinec se zapojí hned dvakrát. Společně s naším Infocentrem jsme aktualizovali mapu Laviček s příběhem. Dvacet zastavení na cestě životem jednoho Třinečana zvládnete s rodinou během jednoho odpoledne. Mapku si můžete stáhnout TADY (klikněte na zvýrazněný text) a Třinec si projít (nebo projet na kole) v libovolném pořadí). Mapa je také k dostání v Infocentru (vstupní hala knihovny na ulici Lidická).

Druhým bodem na programu v našem podaní bude čtený a možná i trochu hraný Večerníček naživo. Název pohádky neprozradíme, takže si nalaďte náš Facebook v sobotu v 19:00. Nebo kdykoliv potom. A nezapomeňte koukat společně s dětmi.

Další program Dne pro rodinu najde na plakátu níže nebo na webu statutárního města Třinec.

Den pro rodinu